Ferenczi György és az 1-ső Pesti Rackák koncert – Nemzeti Összetartozás Napja

Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából különleges zenei élményre hívunk mindenkit!

19 órakor Ferenczi György és az 1-ső Pesti Rackák koncertjére várjuk az aradiakat a Román-Magyar Megbékélési Parkban.

Az 1-ső Pesti Rackák zenekar műsorában összeolvad a magyar kultúra és a rock’n’roll forradalom szeretete. Így fér össze egy kalotaszegi hajnali Petőfi Sándor és Gérecz Attila verseivel éppúgy, mint Jimi Hendrix zenéjével. Alapvetően fúziós zenéjükben fontos szerepet tölt be a magyar népzene, a rhytm&blues, a funky, a reggae, a hip-hop és a groove elemek mellett. Rendkívül energikus produkciójuk mosolya bearanyozza a velük töltött tartalmas, információban és humorban gazdag estét.

A belépés ingyenes!

Előadások
Helyszín:
Román-Magyar Megbékélési Park, Arad